Sinan İpek Kimdir?

Malatya doğumlu SİNAN İPEK, İnönü Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi’nde eğitimini tamamladı. Küçük yaşlardan itibaren kurum ve kuruluşlarda görev alan İpek, 22 yaşında projelerinin kabul görmesi ile 4 kurumsal okulda eğitim koordinatörü olarak görev aldı.

Strateji geliştirme, risk analizi, hedef kitle, organizasyon, planlama, hafıza teknikleri, öğrenci koçluğu gibi konu ve alanlarda eğitim seminerleri ile kurumsal & bireysel hizmetler sunmaktadır. 200’e yakın seminer vermiş, ulusal  proje ve organizasyonlar yürütmüştür. Ayrıca  birçok eğitim kurumuna ve kişiye danışmanlık hizmeti vermiş ve şu anda  bu hizmete devam etmektedir. 

2 eğitmenlik eğitimi unvanına sahip olup “YOL ARKADAŞIM” adlı Türkiye’nin en kapsamlı takip ve rehberlik ajandasının yazarlarındandır. Türkiye geneli yüzlerce öğrencinin özel koçluğunu yapmış ve şu anda yapmaya devam etmektedir.  Sosyal medyada da eğitim ile ilgili tecrübelerini sürekli paylaşmaktadır.

Kariyer

  • 2012  EKOL KURS MERKEZİ YÖNETİCİ
  • 2013-2015 KÜLTÜR OKULLARI – EĞİTİM KOOR.
  • 2015-2016 BİREY OKULLARI – YÖNETİCİ
  • 2017-2018 ATILIM EĞİTİM KURUMLARI – EĞİTİM KOOR.
  • 2018 –        SİNAN İPEK AKADEMİ – KURUCU
  • 2022 –       KAMP KONSEPT KURUCU LİDER

SİNAN İPEK KALEMİNDEN

Genç yaşlarda özel sektörün kalbinde yer aldım. “Onlarca projeye imza attım. Bu imzalardaki başarımın sırrı ‘Acı yoksa, başarı da yok. ’ ilkesi oldu. Başarılarımı sahada binlerce insanı dinleyerek,binlerce insanın  fikirlerini alarak ve onları anlayarak pekiştirirken gerçekten zoru sevmediğin ve öğrenmeye açık olmadığın sürece kişinin başarıyı yakalamasının mümkün olmayacağı inancındayım.


Ve diyorum ki; Eğer bir bireyin hayatı için bir şeyler yapıyorsanız önce o kişinin içindeki ustayı keşfetmelisiniz. Onun hayallerine ulaşmayı, kalbine & zihnine girmeyi, ruhuna dokunabilmeyi ve onu keşfetmeyi başarabilirseniz, topluma bir kişiyi daha tam anlamıyla kazandırmış olursunuz.

5 kişilik hepsi birbirinden değerli ve tecrübeli ekip arkadaşlarım ile şimdilerde bu akademide

 her bireyi bir parmak izi gibi ‘Eşsiz’ olarak görüp, onları dinleyerek, topluma kendisini ifade edebilen bireyler kazandırabilmenin savaşını severek & zevkle vermekteyiz.”

0
Şehir
0
İlçe
0
Seminer
0
Birebir Koçluk

Referanslarımız

Scroll to Top
Whatsapp
1
Yardımcı olmamızı istermisiniz?
Sinan İpek Akademi
Merhaba,
Size nasıl yardım edebilirim?