Birebir Koçluk

BİREBİR KOÇLUK

Uzun yıllardır koçluğunu yaptığımız öğrencilerimizi hayallerine ulaştırmanın mutluluğu ile disiplin ve sıkı kamp sistemimizden ödün vermeden ilerlerken yılda ne kadar başvuru olursa olsun sadece 30 öğrenci kabulü yapılır. Ve başvuru yoğunluğu nedeni ile bu kişiler 15 Ağustos’a kadar akademimiz tarafından seçilir.

Belirlenen öğrencilerimizin seviyesi ne olursa olsun her bir öğrenci TEMELDEN HEDEFE VEYA DERECE ÖĞRENCİ PLANLAMALARI İLE oluşturulan özel reçeteler ile 2 uzman koç tarafından bir yıl boyunca takip edilir.

Bu grupta yerini alan öğrenci ve ailelerimiz artık plan, program ve takibimiz ne olacak stresini yaşamadan sadece hedefe odaklanır.

Her bir öğrenci TEMELDEN HEDEFE VEYA DERECE ÖĞRENCİ PLANLAMALARI ile oluşturulan özel reçeteler ile uzman koçlarımız tarafından yıl boyunca takip edilir.

Mevcut sistemin zorluğu göz önüne alınırsa eğitim koçluğu şüphesiz her öğrencinin temel ihtiyacıdır. Her yıl yapılan sınavlar da bize gösteriyor ki düzenli, tekniği bilen, disiplini sağlayabilen ve takibi yapılan öğrenciler istenen başarıya daha hızlı ulaşabiliyor. Biz Sinan İpek Akademi olarak ekibimiz ile her öğrencimizi 3 eğitimen tarafından kontrol altına alıyor , sürecin ilk gününden son gününe kadar hedefine yönelik aşağıdaki maddeler ışığında onların bu yolculuğuna ortak oluyoruz.

TÜRKİYE’NİN EN SIKI KOÇLUK SİSTEMİ

  • Özel ölçüm analizi
  • Haftalık özel planlama seansları
  • Her gece birebir canlı rapor alımı
  • Depar kampları
  • Her hafta özel kurumsal deneme
  • Gerekli ise saatlik takip
  • Sezon içinde depar kamplarına giriş

Öğrencinin alacağı kaynaklardan çözeceği soru miktarına, konu çalışma sürecinden takip edeceği videolara, özet çıkarma ve zaman yönetiminden sınav otokontrolüne, sınav kaygısından motivasyonuna kadar ders çalışma teknikleri ve sınav sürecine dair aklınıza gelen tüm ihtiyaçlarına koçluk seanslarında yön verilir.

BİREBİR KOÇLUK İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARILAR

  • Koçluk öğrencilerimiz sadece kendilerine sunduğumuz ve hiçbir yerde paylaşmadığımız özel bir çalışma sistemi ile hazırlanır.
  • Ceza puanı alan öğrenci sistemden ayırılır, sıkıya gelemeyen öğrencilerin bu sisteme başvuru yapmamaları gerekmektedir.

"Türkiye'nin en sıkı takip ve planlama" Koçluk sistemi ile ülkemizin her yerinden öğrencilerimizi hedeflerine taşıyoruz.

Scroll to Top
Whatsapp
1
Yardımcı olmamızı istermisiniz?
Sinan İpek Akademi
Merhaba,
Size nasıl yardım edebilirim?