Sinan İpek

Seminer

Türkiye genelinde yapmış olduğumuz 200’e yakın seminer ile binlerce öğrencinin gönlünü kazanmanın ve onlara uzmanlardan aldığımız bilgileri sunmanın gururunu yaşamaktayız. “Sınav, kaygı, başarının 16 şifresi” adlı teknik konulardan oluşan seminerimiz motivasyonu arttırmanın yanı sıra öğrencinin sınav yolculuğunda kendisini nelerin beklediği ve başarıyı nasıl yakalayacağı konusunda tekniklerden oluşsan tek seminer ünvanındadır.
Ayrıca kurumlardan gelen talepler doğrultusunda eğitim kurumlarının çalışanları ve öğrencileri için istege göre “ KAYGI, HİZMET İÇİ ORYANTASYON, STRES İLE MÜCADELE, KRİZ YÖNETİMİ, YENİ SİSTEM BİZDEN NE İSTİYOR?” gibi konularda seminer hizmetleri sağlamaktayız.

ONLİNE/BİREBİR EĞİTİM KOÇLUĞU VE TAKİP SİSTEMİ

9 yıldır aktif şekilde sürdürdüğümüz eğitim koçluğu programımıza Türkiye’nin her yerinden öğrenciler kabul ederek, her geçen yıl yeni güncellemeler ekleyerek sınavın tam istediğini öğrencilerimize veriyoruz. Ülke geneli 338 seminer programı, 386 birebir koçluk, 4 eğitim kurumu yönetimi ile 2021-2022 eğitim öğretim yılında da, yine en profesyonel koçluk sistemini siz değerli veli ve öğrencilerimize sunuyoruz.

EĞİTİM KOÇLUĞUNU KİMLER ALMALI?

Mevcut sistemin zorluğu göz önüne alınırsa eğitim koçluğu şüphesiz her öğrencinin temel ihtiyacıdır. Bu yıl yapılan sınavlarda bize gösteriyor ki düzenli, tekniği bilen, disiplini sağlayabilen ve takibi yapılan öğrenciler istenen başarıya ulaşabiliyor. Biz Sinan İpek Akademi olarak sürecin ilk gününden son gününe kadar az sayıda aldığımız öğrencileri hedefine yönelik saat saat takip ederek ve yönlendirerek başarıya ulaştırıyoruz. Her öğrenciye anlık takip, birebir rehberlik hizmeti, veli bilgilendirmesi, özel ders takviyeleri, soru çözüm desteği, kamp sistemli koçluk ile 7/24 takip ederek, bir öğrencinin ihtiyaç duyduğu her şeyi fazlasıyla sunuyoruz. Binlerce öğrenciyi başarıya ulaştırmış olmanın vermiş olduğu gururla çıktığımız bu yolda sizleri de hayallerinize ulaştırabiliriz.

Sorumluluklarında sıkıntı yaşayan, takip ve raporlama ile plan oluşturamayan, sürekli takip ve kontrol isteyen, hedef belirleme ve o hedefe yönelik çalışma tekniklerini bilmeyen, motivasyonu çabuk düşen, tekniksiz çalışan, süreci yönetemeyen, zaman problemi yaşayan, sınav kaygısı ve korkusu hissedenler, çalışmalarının doğruluğunu ve başarıya ulaşmasını hedefleyen kişiler bu eğitimden yararlanabilir.

Bunların dışında pandemi döneminde etkilenerek eksiklikleri olan, okul ve kurs takviyesi yeterli gelmeyen, kontrol ve sistemini kuramayan öğrenciler için eğitim koçluğu başarıda atılmış en önemli adımdır.

Türkiye’de 4 kişi tarafından öğrencisini takip eden planlama koçluğu dışında matematik ve fizik özel dersi de veren bizim dışımızda herhangi bir koçluk akademisi yoktur. Yapmış olduğumuz 24 saate dayalı bu koçluk sistemiyle yüzlerce öğrencimizin eksiğini tamamlamış ve onları mükemmel bir disiplinle hazırlayarak istedikleri bölüm ve üniversiteye kavuşturmanın gururunu yaşamaktayız.