Sinan İpek

Seminer

Türkiye genelinde yapmış olduğumuz 200’e yakın seminer ile binlerce öğrencinin gönlünü kazanmanın ve onlara uzmanlardan aldığımız bilgileri sunmanın gururunu yaşamaktayız. “Sınav, kaygı, başarının 16 şifresi” adlı teknik konulardan oluşan seminerimiz motivasyonu arttırmanın yanı sıra öğrencinin sınav yolculuğunda kendisini nelerin beklediği ve başarıyı nasıl yakalayacağı konusunda tekniklerden oluşsan tek seminer ünvanındadır.
Ayrıca kurumlardan gelen talepler doğrultusunda eğitim kurumlarının çalışanları ve öğrencileri için istege göre “ KAYGI, HİZMET İÇİ ORYANTASYON, STRES İLE MÜCADELE, KRİZ YÖNETİMİ, YENİ SİSTEM BİZDEN NE İSTİYOR?” gibi konularda seminer hizmetleri sağlamaktayız.

Kurumsal & Bireysel Hizmetler

BİREYSEL HİZMETLER

Yeni nesil eğitim bilinci ile: öğrenci koçluğu hedef belirleme,takip,profesyonel yönledirme,kodlama sistemi ile bilgiyi geri çağırma, farkındalık oluşumu, kişiye özel olarak sağlanmaktadır.

Akademimizde, yılda yüzlerce kişi arasından sadece 30 öğrencinin VİP standartlarında takip ve koçluğu yapılır. 4 uzman tarafından yürütülen bu sistem 24 saat takip esasına dayanır.

KURUMSAL HİZMETLER

Eğitim kurumlarının rekabetçi ortamda hedeflerini tutturabilmesi ve kurumsal algıyı sürekli hissettirerek veli öğrencide bunu  sürdürülebilmesi  adına ,özel öğretim kursları,kolejler,butik eğitim kurumları,gibi çok amaçlı eğitim noktalarına “HALKLA İLİŞKİLER,HEDEF KİTLEYE ULAŞIM,KAYIT KABUL,EĞİTİMİN YENİ DİLİ,REHBERLİK KOORDİNASYONU,ORGANİZASYON,STRATEJİ BELİRLEME,SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK FAALİYETİ VE REKABET İÇİNDE HEDEFE ULAŞMA” konusunda birebir ve grup eğitimleri  ile uygulamaları %100 sonuç alınabilecek şekilde sunulmaktadır.