Eğitim Danışmanı

Sinan İPEK

Malatya doğumlu SİNAN İPEK, İnönü Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesinde eğitimini tamamladı. Küçük yaşlardan itibaren kurum ve kuruluşlarda görev alan İpek, 22 yaşında projelerinin kabul görmesi ile 4 kurumsal okulda eğitim koordinatörü olarak görev aldı. Strateji geliştirme, risk analizi, hedef kitle, organizasyon, planlama, hafıza teknikleri, öğrenci koçluğu gibi konu ve alanlarda eğitim seminerleri ile kurumsal & bireysel hizmetler sunmaktadır. 200’e yakın seminer vermiş, uluslararası proje ve organizasyonlar yürütmüş, 100 bine yakın  öğrenci ile akademik temaslarını sürdürmüştür. Tüm bu hizmetlere devam etmenin yanı sıra, bir çok eğitim kurumuna danışmanlık & bireysel danışmanlık hizmetleri vermiş ve halen de vermektedir. Ayrıca 2 eğitmenlik eğitimi unvanına sahip olup, “YOL ARKADAŞIM” adlı Türkiye’nin en kapsamlı takip ve rehberlik ajandasının yazarlarındandır. Sosyal medyada da eğitim ile ilgili tecrübeli bilgilerini sürekli paylaşmaktadır.

Sinan İPEK

Hayat Felsefesi

Genç yaşlarda özel sektörün kalbinde alan yer alan İPEK : "Onlarca projeye imza attım. Bu imzalardaki başarımın sırrı ‘Acı yoksa, başarı da yok’ İlkesi oldu. Başarılarımı sahada binlerce insanı dinleyerek, fikirlerini alarak ve onları anlayarak pekiştirirken, gerçekten zoru sevmediğin ve öğrenmeye açık olmadığın sürece kişinin başarıyı yakalamasının mümkün olmadığı inancındayım.
Ve diyorum ki; Eğer bir bireyin hayatı için bir şeyler yapıyorsanız önce o kişinin içindeki ustayı keşfetmelisiniz. Onun hayallerine ulaşmayı, kalbine & zihnine girmeyi, ruhuna dokunabilmeyi ve onu keşif etmeyi başarabilirseniz, topluma bir kişiyi daha tam anlamıyla kazandırmış olursunuz. Her bireyi bir parmak izi gibi 'Eşsiz' olarak görüp, onları dinleyerek, topluma kendisini ifade edebilen bireyler kazandırabilmenin savaşını severek & zevkle vermekteyim."